Cacharel

Po jednoznačném úspěchu Jeana Bousqueta na začátku 60. let 20. století byl Cacharel jedním z prvních módních domů, který představil konfekční odívání jako alternativu k zakázkovému šití. Značka Cacharel, která je na svou dobu vždy napřed, je stále schopna udržet svůj svěží, mladý a dynamický obraz.

Cacharel Model

Cacharel je od úspěchu prvního legendárního parfému Anaïs Anaïs součástí každé fáze života mladé ženy. Od zcela ženského Anaïs Anaïs k lásce na první pohled Amor Amor, od dokonalé čistoty Noa po šťastný a temperamentní parfém Catch Me… v sobě Cacharel ztělesňuje všechny vzácné okamžiky života s něhou, drzostí i dynamikou. Cacharel, intimní značka, nabízí mladým ženám vyjádření těch nejhlubších emocí.

30 let tvorby, 30 let silných emocí… Parfémy Cacharel jsou zde pro každou etapu života mladé ženy.

Anaïs Anaïs: Tento parfém je legendární. Jeho vůně, která byla v době vytvoření v roce 1978 revoluční, vychází z vůně lilie, která je nevinná, ale díky znatelným podtónům i tajemná. Parfém v bílé opálové lahvičce se stal symbolem romantiky a něžnosti. První luxusní parfém.

Amor Amor: první láska, vášeň a touha, barevná a mladá. Láhev je bijící srdce, granát, který exploduje výbuchem vášně. Jeho ovocně květinová vůně je opravdovým prohlášením.

Catch me…: Nová hra svádění rozehraná šťastnou, temperamentní mladou dívkou. Příběh jedné noci, kdy je vše možné, hra na honěnou v zahradě, velmi žensky působící a podmanivý květ pomerančovníku, hravá láhev, která se točí dokola.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.