Clarisonic

Viditelně krásnější pleť za pouhých 60 sekund denně. Společnost Clarisonic přináší revoluční změnu v čištění pleti. Sonický kartáček s patentovanou technologií osciluje více jak 300 pulsy za sekundu. Bez vibrací / bez rotací.

Clarisonic

Clarisonic®, průkopník v inovacích na poli péče o pleť, představuje první systém sonického čištění pro zdraví a omlazení pleti. Systém byl vytvořen v Seattlu ve státě Washington v roce 2001 skupinou vědců a inženýrů Sonicare®. Tak jako Sonicare® změnil péči o zdraví ústní dutiny milionů lidí, Clarisonic® změnil způsob, jakým pečujeme o pleť. Značka, jejímž primárním cílem bylo odstranit akné ošetřením každého póru vaší pleti, díky kombinaci patentované technologie a inovativních myšlenek otřásá odvětvím produktů pro krásu.

Clarisonic® se rychle stává řešením pro čištění pleti doporučovaným a používaným stále více profesionály, včetně tisíců dermatologů. Clarisonic® čerpá z nejlepšího výzkumného týmu na světě a posouvá průmysl krásy do jiné dimenze. Přináší revoluci v čištění pleti.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.