Diesel

Používání značky Diesel vede k úspěšnému životu v pozitivní, radostné společnosti, která hraje podle vlastních pravidel. Více než značka: moderní životní styl, směsice jemnosti, provokace a humoru.

diesel parfum

Diesel je zaprvé a především příběhem muže: Renzo Rosso se narodil v Padově v severní Itálii v roce 1955. Začal navrhovat vlastní oděvy a v roce 1978 založil značku Diesel, která od té doby překypuje originalitou, kreativitou a inovacemi.

Parfémy následovaly v roce 2007: Diesel používá klasické parfémové recepty s moderním nádechem, aby vytvořil jedinečné mnohostranné vůně, které jsou barevné, často nekonvenční a opravdu osobité.

Fuel For Life Neustále znovu navozuje dojem prvního setkání… Smyslná a stimulující vůně pro muže a ženy s retro i moderními tóny, odrážející ducha značky Diesel. Ale pozor! Tento neuvěřitelně dynamický a silný elixír by měl být používán opatrně!

Only The Brave Diesel ztělesňuje mužnost v celé její kráse: síla, odvaha, odhodlání. Odkazuje na talentované umělce, ikony sportu a alternativní muže, kteří se zapsali do historie. To vše je jiným způsobem vyjádřeno prostřednictvím velice úspěšné vůně, Only The Brave Tattoo, pro pravé muže, tajemné a sebevědomé.

V září 2011 přišel Diesel s nyní již legendární vůní pro ženy, Loverdose. Ostřejší duch, sexy, rebelující, nástroj svádění – fascinující vůně navržená pro všechny ženy, které sní o spalující vášni a o tom, že budou uneseny…

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.