Giorgio Armani

Od haute couture přes módní návrhářství po luxusní kosmetiku, je Giorgio Armani osobitou značkou složenou z nepostradatelných částí vytvořených z výjimečných materiálů a představuje víru ve vzájemné propojení krásy a praktičnosti.

giorgio armani

Vůně Giorgio Armani jsou postaveny na jednoduchém konceptu, založeném na použití vzácných materiálů a kreativní představivosti nejtalentovanějších „nosíků“. Některé oslavují přírodu jako mýtická Acqua di Gio, úspěšná vůně pro muže, či její ženská verze Acqua di Gioia, nebo Code, která prozkoumává fascinující území svádění a je také k dispozici pro muže i ženy. Ale nepochybně nejvíce své osobitosti Giorgio Armani vyjadřuje ve výjimečné kolekci Privé. Tyto zcela luxusní vůně, které reflektují návrhářovu vizi, můžeme rozdělit do tří rodin vůní: Les Eaux, La Collection et Les Mille et une nuits.

Make-up Giorgio Armani, který je pečlivě vyvíjen a obecně uznáván profesionálními maskéry po celém světě, neustále inovuje a interpretuje absolutní ovládnutí barev. Giorgio Armani se stal také nezpochybnitelným mistrem barev s neodolatelným Face Fabric nebo revolučním Maestro Complexion Perfector. Od Luminessence po Regenessence, jeho škála péče o pleť využívá nejlepší vědecké poznatky a zachycuje sílu přírody. Představuje velmi osobní pojetí make-upu: precizní, snadno použitelný make-up s uměleckou vizí, který je klíčem ke každodenní kráse, nemluvě o jeho charakteristicky bohaté a krémové struktuře, jedinečné pro make-up Armani.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.