Kiehl’s

Roku 1851 byla založena v newyorské čtvrti East Village lékárna, která dala vzniknout společnosti Kiehl’s. Kiehl´s nabízí produkty péče o pleť, tělo a vlasy špičkové kvality, v jejichž srdci stojí bohatá farmaceutická tradice a jedinečné znalosti z oblasti kosmetiky a lékárenství.

Kiehl's

Už více než 160 let nabízíme našim zákazníků ty nejúčinnější produkty péče o pleť, tělo i vlasy, které byly vyvinuty pomocí nejmodernějších technologií. Jejich předností je především vysoká koncentrace těch nejvybranějších přírodních látek. Všechny produkty formulujeme pro jejich účinnost a neděláme žádné kompromisy kvůli estetice. Po celém světě přinášíme našim zákazníků nejen kvalitní produkty, ale i jedinečný servis, který ke Kiehl´s neodmyslitelně patří.

Během každé Vaší návštěvy Vám rádi poskytneme konzultaci péče o pleť a doporučíme řešení šité na míru potřebám Vaší pokožky. Zároveň Vám rádi nabídneme vzorky, abyste mohli vyzkoušet a objevit benefity, které přináší péče o pleť společnosti Kiehl´s.

Mezi nejoblíbenější produkty po celém světě patří: Powerful Strength Line Reducing Concentrate, Midnight Recovery Concentrate, Ultra Facial Cream, Facial Fuel, Crème de Corps.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.