Lancôme

Značka Lancôme byla založena v roce 1935 Armandem Petitjeanem, vizionářem a milovníkem francouzské elegance a žen, a právě pro ženy je Lancôme značkou s velkým Z. Absolutní ženskost, emoce, radost ze života a krása jsou ukryty v jejím DNA. Duch, který se prosazuje prostřednictvím nejnádhernějšího a nejoptimističtějšího poslání: učinit život žen krásnějším.

lancome la vie est belle

Během více než 80ti let úspěšné existence se značka Lancôme stala jednou z nejoblíbenějších značek na trhu s luxusní kosmetikou pro ženy. Nabízí jedinečné produkty péče o pleť, parfémy a dekorativní kosmetiku ve více než 130 zemích

Lancôme, to je také pozitivní krása. Značka si jako své ambasadorky vybrala charismatické a dokonalé ženy: ženy se srdcem. Od Julie Roberts po Kate Winslet, od Penélope Cruz po Lily Collins: všechny jsou nádhernými ikonami, které milují život, jsou plné energie a talentu, ikonami, se kterými se může identifikovat každá žena. Ztělesňují zářivou, sebevědomou a univerzální krásu, přičemž zůstávají moderní a prozaické.

Lancôme je průkopnická a vizionářská značka, která neustále píše budoucnost kosmetiky: od Niosôme, Visionnaire a Génifique přes L'Absolu Rouge, Teint Miracle a Trésor po La vie est belle, Lancôme úspěšně kombinuje vědecké poznatky s intuitivním porozuměním potřebám žen.

Nejoblíbenějšími produkty značky Lancôme jsou:

  • v oblasti péče o pleť: Visionnaire, Génifique, Absolue, Rénergie, Blanc Expert, UV Expert;
  • v oblasti dekorativní kosmetiky: Hypnôse Star, Hypnôse Doll Eyes, Hypnôse, L'Absolu Rouge, Rouge in Love, Teint Miracle, Teint Idole Ultra 24h;
  • v oblasti vůní: La vie est belle, Trésor, Ô a Hypnôse.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.