Urban Decay

FEMININE. DANGEROUS. FUN. Líčení Urban Decay je odvážné a zábavné. Tato značka je pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou individualitu a odhalit ženskost. Urban Decay přináší jedinečnou škálu barev očních stínů a tužek na oči, odvážnou černo-černou řasenku Perversion a legendární paletky Naked, které navždy změnily svět líčení.

urban decay

Líčení Urban Decay je odvážné a zábavné, pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou individualitu a odhalit svou ženskost. Urban Decay je fenoménem, po kterém šílí ženy po celém světě – známá pro svá provokativní jména odstínů , luxusní design produktů a jejich vysokou kvalitu. Značka si pokaždé najde nový a jedinečný způsob, jak nadchnout make-up nadšence i profesionální make-up artisty z celého světa.

Příběh UD se začat psát v polovině devadesátých let, kdy trhu s luxusní kosmetikou vládla růžová, červená a béžová. Sandy Lerner spolu s Davidem Sowardem a Wende Zomnir se nespokojili s nabídkou barev a udělali zásadní změnu. Během jedné z jejich schůzek vymysleli plán, který vedl k několika seancím ve Wendině domku v Laguna Beach, kde začali míchat nejrůznější barvy. Když Sandy s Davidem a Wende založili v lednu 1996 značku URBAN DECAY, představili světu řadu 10 rtěnek a 12 laků na nehty. Obliba Urban Decay neustále celosvětově roste a od dubna 2015 plní stovky produktů Urban Decay fialové stojany i v sedmi parfumeriích Sephora v České republice, zároveň jsou produkty UD k dostání i na internetovém obchodu www.urbandecay.cz.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.