Yves Saint Laurent Beauté

Vůně Yves Saint Laurent vyjadřují jedinečnou eleganci a svobodu. "Hledající lásku a výjimečný život plný štěstí." Yves Saint Laurent Beauté dodržuje svůj slib.

YSL model

Troufalost, svoboda a nadčasovost, neskutečně pařížská elegance.

La Maison Saint Laurent vyjadřuje jedinečný styl mezi elegancí a svobodou.

Styl, který se neustále vyvíjel a reagoval na změny ve společnosti, výrazně se projevoval jako ten pravý a jediný, žijící pro tento okamžik. Styl Yves Saint Laurent ztělesňuje modernost každého dne a věku, vyzývá ženy a muže k porušování pravidel, k vytvoření jejich vlastních pravd, stojících nade všemi konvencemi.

Vůně jsou pozvánkou na cestu. Historie vůní YSL je dlážděna úspěchem.

Uvedením „Y“ v roce 1964 vytvořil YSL kompletní sociologická čichová rozlišovací znamení. Značka má svou společenskou dimenzi, kterou reprezentuje fotografie pana Saint Laurenta, na níž pózuje nahý při přiležitosti uvedení své pánské vůně Pour Homme na trh v roce 1971.

L'Homme, La Nuit de L'Homme a L'Homme Libre jsou zásadními pojmy ve světě pánských vůní, bez kterých se zkrátka neobejdete.

Opium představuje symbolický parfém značky Yves Saint Laurent pro ženy.

Nejnovější dámská vůně, Manifesto, která byla uvedena na trh v roce 2012, předkládá nové prohlášení svobodné, jedinečné a nadmíru troufalé ženskosti.

Make-up je ukázkou nejlepších technologií. Tento klenot v sobě ukrývá barvy vytvořené pro zachycení neomezené palety pocitů, čehož je dosaženo především díky Lloydu Simmondsovi, kreativnímu řediteli značky YSL pro make-up.

Absolutními ikonami líčení YSL je rozjasňující korektor Touche Éclat – na světě se prodá jeden Touche Éclat každých 10 sekund, řasenka Mascara Volume Effet Faux Cils, rtěnka Rouge Pur Couture a také Rouge Pur Couture Vernis à Lèvres, číslo 1 na trhu lesků na rty v mnoha zemích.

Péče o pleť v sobě spojuje nejodvážnější výsledky vědy, půvab a potěšení smyslů. Tyto prvky pojí dohromady jedno zásadní stanovisko: mládí je stav mysli, který nemůže přežít bez vědy. Forever Youth Liberator je nová řada produktů péče o pleť, která vychází z poznatků glykobiologie, a která zaujímá vedoucí pozici na trhu v zemích, kde již byla uvedena.

ZNAČKY

L'Oréal Luxe

Výrobky L’Oréal Luxe jsou k dispozici v obchodních domech, obchodech s kosmetikou, obchodech pro cestující, ale také ve vlastních značkových buticích a ve speciálních internetových obchodech.