Studenti a absolventi

Každoročně se ve všech pobočkách L’Oréalu v našich týmech zúčastňuje stáží mnoho mladých talentů. Naše stáže jsou opravdovým profesním tréninkem, který katapultuje vaši kariéru.

Young professionals at the heart of L’Oréal teams

Young professionals at the heart of L’Oréal teams

Téměř třetina absolventů, které přijímáme každý rok, jsou bývalí stážisté. Naše stáže jsou otevřené studentům univerzit a škol s ekonomickým a strojním zaměřením z různých oborů a poskytují příležitost získat podstatnou počáteční pracovní zkušenost v jedné z našich odborností: Výzkum, provoz, finance, informační systémy, marketing, prodeje, komunikace, digitální platformy a lidské zdroje.

Po dobu tří až dvanácti měsíců se stanete zaslouženě členem týmu profesionálů, budete pracovat na aktuálních úkolech a plnit konkrétní cíle, podle kterých budete hodnoceni. Budete rozvíjet své dovednosti a přitom plně projevovat svou osobnost a kvality. Vedle odbornosti a kvalifikace hledáme mladý, dynamický, nadšený a ambiciózní talent, schopný plného nasazení na projektech, měnící nadšení v úspěch a vytvářející krásu a dokonalost. Stáž je vaše nejlepší příprava, abyste se v budoucnu stali jedním z našich lídrů byznysu.