CO NABÍZÍME

ZAJÍMÁ TĚ, PROČ JE COOL PRACOVAT V L´ORÉALU?

what we offer
what we offer

Nezáleží na tom, kolik máš zkušeností, u nás využiješ svůj potenciál opravdu naplno. Našim zaměstnancům totiž umožňujeme pracovat na vlastních projektech od samého začátku. V L´Oréalu máš kariéru doslova ve svých rukách, a pokud miluješ svoji práci a naše produkty, zajímáš se o kosmetický byznys, a chodíš do prace s nadšením a úsměvem na rtech, bez problémů k nám zapadneš a můžeš se těšit i na mezinárodní přiležitosti, které tě tu čekají. 

Lidé tvoří srdce naší společnosti, a proto rádi podporujeme jejich profesní rozvoj prostřednictvím pravidelných školení. Pokud bys rád/a pracoval/a ve společnosti, která ti umožní stale se učit a získávat nové znalosti, pak jsi u nás na správném místě.

Bez problémů zapadneš do našich mladistvých týmů, za svoji práci získáš atraktivní odměny, čekají tě výkonnostní bonusy a jednou za rok také podíl na zisku. Budeš získávat - ale také poskytovat - pravidelnou zpětnou vazbu na svoji práci a dveře k našim manažerům budeš mít vždycky otevřené.

Plně respektujeme a podporujeme rovnováhu mezi tvým osobním a profesním životem. V L´Oréalu můžeš využít flexibilní pracovní dobu, home office, a pokud se necítíš dobře, žádný problém – u nás máš nárok na 3 sick days ročně.