INOVUJ S BRANDSTORMEM

PŘIHLAŠ SE DO NAŠÍ BYZNYS SOUTĚŽE PRO STUDENTY A UKAŽ, CO V TOBĚ JE – TŘEBA AŽ VE SVĚTOVÉM FINÁLE V PAŘÍŽI

Brandstorm
Brandstorm

Brandstorm je jednou z největších byznysových soutěží pro vysokoškolské studenty na světě. Pořádá se každoročně už od roku 1992. Navíc od roku 2017 už není zajímavá jen pro studenty ekonomických oborů, protože kromě tradiční Brand Challenge můžeš nyní předvést své inovativní nápady také v kategorii Tech Challenge. Brandstorm ti poskytne skvělou příležitost, jak přenést znalosti ze školy do praxe, jak rozvinout svůj talent a podělit se o nápady se zkušenými manažery.

BRANDSTORMUJ!

Využij své nápady v praxi. Pracuj na tom, co dává smysl, na tom, co zlepší naše životy. Ukaž nám svoji kreativitu a vyřeš byznysové výzvy, které přinesou smysluplné změny tobě i ostatním – to vše pod vedením top manažerů L´Oréalu.

http://www.brandstorm.loreal.com/en/challenges/play-experiment-innovate

Chceš začít svou kariéru nebo hledáš stáž? Brandstorm je skvělou přiležitostí, jak nahlédnout do chodu naší společnosti, a jak vymyslet marketingovou strategii nebo technický vynález budoucnosti!

Někteří z bývalých soutěžících si L´Oréal zamilovali natolik, že u nás začali pracovat hned po soutěži – a někteří z nich se už vypracovali na vedoucí pozice.