KDO JSME

ZJISTI VÍC O NAŠÍ SPOLEČNOSTI; CO DĚLÁME A KOHO HLEDÁME

Who we are
Who we are

V L´Oréalu není nic nemožné! Pokud jsi zapálený pro to, co děláš, a věříš v úspěch svých projektů, dokážeš cokoliv! Buď kreativní a vnes díky své práci krásu do života našich spotřebitelů. Všechno záleží na tobě; připrav se na networking a neboj se riskovat! V L´Oréalu totiž věříme, že i díky chybám se můžeme společně zlepšovat.

Co bys měl/a vědět o společnosti:

V České republice máme asi 315 zaměstnanců, na Slovensku je nás přibližně 47. Pracujeme v rodinné, mladistvé a zábavné atmosféře. Nemusíš se bát toho, že si nebudeš vědět rady v obří organizaci; vždycky máš možnost obrátit se na naše manažery, kteří ti předají spoustu zkušeností.

O našem poslání, cílech, hodnotách a etických principech si můžeš přečíst ZDE.

Naše jedinečné mezinárodní portfolio má celkem 34 mezinárodních, rozmanitých a vzájemně se doplňujících značek, s nimiž se můžeš setkat téměř kdekoliv: v super- a hypermarketech, drogeriích, parfumeriích, lékárnách, kadeřnických salonech nebo v našich značkových obchodech. Které z našich značek jsou k dostání v České republice a na Slovensku, se dozvíš ZDE.

L´Oréal je nejatraktivnějším FMCG zaměstnavatelem pro studenty ekonomických oborů – Universum 2016

Už počtvrté L’Oréal obhájil přední pozici v průzkumu mezi studenty jako jeden z nejatraktivnějších zaměstnavatelů v České republice. Získali jsme:

- 6. místo v kategorii Business

- 10. místo v kategorii Humanities

- Speciální ocenění BEST IN INDUSTRY 2017: Fast Moving Consumer Goods (FMCG) pro studenty ekonomických oborů

Studenti v průzkumu odpovídali také na to, co hraje při jejich rozhodování ohledně zaměstnavatele největší roli. Ukázalo se, že čeští vysokoškoláci chtějí hlavně pracovat v přátelské, kreativní a dynamické atmosféře. To všechno L´Oréal nabízí! (http://www.loreal.cz/novinky/novinky/2017/may/universum-2017)