KDO JSME

Who we are
Who we are

O společnosti L’Oréal

Společnost L’Oréal se věnuje kosmetickému průmyslu již více než 100 let. Unikátní portfolio čítá 34 mezinárodních, vzájemně se doplňujících značek, z nichž již 25 si mohou koupit i zákazníci v Čechách.

V rámci HUBu L´Oréal Česká republika, Slovensko a Maďarsko s regionální centrálou v Praze pracuje nyní více než 500 zaměstnanců. Na českém trhu je L´Oréal přítomen od roku 1994 a jeho tržby za rok 2016 přesáhly hodnotu 3,7 miliardy korun. Jako přední světová kosmetická společnost je L’Oréal přítomen ve všech distribučních sítích: mass-marketový trh (hypermarkety a drogerie), lékárny, kadeřnické salony, travel retail, značkové obchody a e-commerce.

V našem HUBu najdete kanceláře L´Oréal v Praze, Bratislavě a Budapešti. Distribuční centrum, zásobující celý tento region, sídlí v Jažlovicích. S rozvojem naší obchodní sítě a otevíráním nových značkových prodejen (jako Kiehl´s nebo NYX Professional Makeup) však hledáme kolegy také z dalších měst v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Náš regionální HUB je tvořen čtyřmi produktovými divizemi, které fungují jako samostatně řízené obchodní jednotky. Každá divize má svůj samostatný marketingový, obchodní, digitální, finanční a logistický tým.

Objevte naše 4 produktové divize (Consumer Products Division, Active Cosmetics Division, Professional Products Division, L’Oréal Luxe): http://www.loreal.cz/brand

loreal talent 

Skupina L´Oréal:

89,300 zaměstnanců

#1 ve svém oboru

25,8 miliard eur roční obrat

497 patentů jen za rok 2016

Etické principy

Tyto principy formují naši kulturu, podporují naši pověst a jsou uznávány všemi zaměstnanci společnosti L’Oréal.

principles

Naše hodnoty

Naše hodnoty jsou součástí genetického kódu společnosti L’Oréal. Promítají se do každodenního života a chování všech našich zaměstnanců.

VÁŠEŇ
INOVACE
PODNIKAVÝ DUCH
NEPŘEDPOJATOST
SNAHA O DOKONALOST
ODPOVĚDNOST
LIDÉ VE STŘEDU ZÁJMU

Čeho si vážíme

Již po čtvrté společnost L’Oréal obhájila přední pozici v průzkumu mezi studenty jako šestý nejatraktivnější zaměstnavatel v České republice v kategorii Business. Společnost navíc získala speciální ocenění BEST IN INDUSTRY 2017: Fast Moving Consumer Goods (FMCG) pro studenty ekonomických oborů. Zároveň se L'Oréal umístil i v kategorii Humanities, kde obsadil 10. místo. Celý žebříček je k nahlédnutí zde: http://www.universumczech.com/pruzkum/

“Velice nás těší opakované umístění na nejvyšších příčkách ankety o nejatraktivnější zaměstnavatele. Mezi naše cíle v oblasti employer brandingu rozhodně patří rozvíjet tento potenciál naší popularity mezi studenty, stále více komunikovat novinky ze společnosti, informovat o příležitostech a výhodách, které nabízí, a tak dále posilovat naši pozitivní reputaci”, řekla Romana Martincová, Recruitment and Employer Branding Manager.

fast moving consumer good

business commerce students rank

humanities students rank