OBJEV, CO NABÍZÍME

what we offer
what we offer

BENEFITY

L´Oréal nabízí širokou škálu benefitů, aby pečoval nejen o profesní, ale i soukromý život zaměstnanců a podporoval jejich rovnováhu. Do tohoto balíčku například patří:

 • Benefit pro zdraví a fitness
 • Dny dovolené navíc
 • Home office
 • Sick days
 • Stravenky
 • Podíl na zisku
 • Příspěvek na penzijní pojištění
 • Životní pojištění
 • Zvýhodněné podmínky při nákupu firemních produktů
 • Odměny k významným pracovním a životním výročím
 • Užívání firemního automobilu pro soukromé účely

A mnoho dalších…

UVEDENÍ DO SPOLEČNOSTI

Protože lidé, které k nám přijímáme, mají různé osobnosti, dovednosti a zkušenosti, víme, že jejich uvedení do společnosti jim musí být přizpůsobeno, pokud mají být plně a úspěšně integrováni do naší struktury. Program FIT (Follow Up and Integration Track) je určen zvláště pro nové zaměstnance a pomůže vám uspět v této nové fázi vaší kariéry.

Na této cestě novým zaměstnancům pomáhá jejich manažer, který slouží jako kouč, tým personalistů a jeden z  kolegů, který slouží jako mentor. Ale i vy, jako nováček, budete přispívat ke své vlastní integraci. Očekáváme od vás, že se v tomto procesu chopíte iniciativy a prokážete skutečnou touhu učit se a dělat pokroky.


KARIÉRA & ROZVOJ

Svět našich produktů se neustále vyvíjí v závislosti na změnách ve společnosti, naše dynamické prostředí podporuje vnitřní vývoj a dlouhodobý rozvoj kariéry. Tato unikátní kombinace nabízí našim zaměstnancům permanentní příležitost k růstu.

Ať jste kdekoliv, ať děláte cokoliv, vždy budete mít prospěch z individuálního programu rozvoje přizpůsobeného vašim potřebám. Rozvíjet se s L’Oréalem znamená, že budete rozvíjet svoji kreativitu a zdokonalovat svoji intuici, abyste mohli čelit výzvám našeho oboru a dosáhnout Vašeho plného potenciálu.

Vytvořili jsme jednoduchý a efektivní proces rozvoje kariéry založený na ročním hodnocení talentu, což nám umožňuje identifikovat a rozvíjet potenciál našich zaměstnanců.

Nabízíme hned několik cest pro rozvoj Vaší jedinečné kariéry - pracovat na nové kategorii nebo nové značce, měnit pracovní obor, školit se, pracovat s novými kanály distribuce, objevovat nový trh díky mezinárodní mobilitě, podílet se na projektu napříč společností, řídit týmy, rozvíjet se s koučinkem, který vám pomůže analyzovat nejlepší možnosti a přeformulovat vaše cíle a schopnosti.

MEZINÁRODNÍ PŘÍLEŽITOSTI

Mobilita je zásadní součástí kariéry našich manažerů, protože jim dává příležitost získávat nové a potenciálně přelomové osobní a pracovní zkušenosti. L’Oréal je přítomný ve 140 zemích a různorodost vždy byla jednou z našich silných stránek. Talent a energie mužů a žen, kteří pro skupinu pracují po celém světě, nám dává skutečnou konkurenční výhodu, jež nám umožňuje udržet náš globální růst.

Podporujeme mobilitu, která díky setkávání s řadou různých kultur, obchodních přístupů a situací na trhu pomáhá našim manažerům rychle získávat zkušenosti. Na začátku kariéry nabízíme našim zaměstnancům možnost vyjet na pracovní cesty do zahraničí. V současnosti je 44% zaměstnanců přidělených do zahraničí mladších než 35 let. Je to výhodné pro všechny strany: know-how, které naši manažeři získávají v jiných zemích, přispívá k růstu skupiny. A manažeři mají díky tomu možnost rozšířit si obzory a rozvíjet své řídicí schopnosti.