PRO STUDENTY A ČERSTVÉ ABSOLVENTY

JEŠTĚ STUDUJEŠ? I TAK MŮŽEŠ ZAČÍT STÁŽÍ A NASTARTOVAT SVOJI KARIÉRU U NÁS

Students and Graduates
Students and Graduates

Náš program stáží je dostupný pro vysokoškoláky s aktivním statutem studenta, a to na 6 – 12 měsíců. Pokud tě zajímá marketing, obchod nebo finance, můžeš u nás získat cennou zkušenost. V L´Oréalu studenti nevaří ostatnim kávu, ale pracují na samostatných projektech a mají vlastní zodpovědnost od prvního dne – pokud chceš do všeho skočit po hlavě, je pro tebe stáž u nás to pravé. Talentovaným jedincům nabízíme možnost pokračovat v práci u nás i po skončení staże.

Právě jsi získal/a titul, ale nevíš jistě, kam se má tvoje kariéra ubírat? Zajímá tě spousta věcí a neumíš se rozhodnout, jakou cestou se vydat? Pak je tu pro tebe náš Management Trainee Program! Umožní ti nahlédnout do marketingu, category managementu, obchodu, a dokonce kontrolingu! Po absolvování tohoto programu máš u nás pracovní pozici jistou! Nečekej a začni hned!

Pořád studuješ a láká tě zkusit využít svoje znalosti v praxi? Pak jsi ideálním kandidátem pro soutěž Brandstorm! Ukaž svoji kreativitu, vymysli marketingovou strategii nebo inovativní technologický vynález budoucnosti! Zjisti víc o soutěži ZDE.