L’Oréal je součástí YouCam Makeup App, revoluční aplikace z dílny Perfect Corp.
Výzkum a inovace

you cam makeup

New York / Clichy, 10. července 2017 - L’Oréal a Perfect Corp. oznamují globální partnerství, na jehož základě se make-up kolekce značek L’Oréal stávají součástí YouCam Makeup, oceňované beauty aplikace, která pracuje s rozšířenou realitou (Augumented Reality - AR). Tato spolupráce nabízí stovkám milionů beauty nadšenců příležitost si virtuálně vyzkoušet make-up kolekce značek L’Oréal, dozvědět se více o produktech a nakupovat je prostřednictvím aplikace nebo v obchodě. Používání této aplikace přímo v prodejnách umožní také unikátní a inovativní spojení online a offline zákaznické zkušenosti.

 

 

“Partnerství mezi The Perfect Corp. a L’Oréal přispěje k budování multikanálových služeb, jež pozvednou zákaznickou zkušenost doslova s každým kontaktem. Virtuální make-up, livestreaming či nákupy v prostředí rozšířené reality jsou klíčovými prvky moderního pojetí krásy, které kombinuje online a offline. Naši spotřebitelé si tyto služby velmi užívají a zvyšuje se úspěšnost našich značek,” říká Lubomira Rochet, Chief Digital Officer společnosti L’Oréal.

 

“Velmi nás těší, že můžeme být partnerem lídra beauty průmyslu L’Oréal a nabídnout jedinečnou zkušenost se změnou vzhledu, díky níž značkové produkty doslova ožívají, a to prostřednictvím technologie rozšířené reality,” říká Alice Chang, CEO Perfect Corp. “Toto partnerství umožňuje fanouškům beauty trendů po celém světě zažít produkty L’Oréal jako nikdy dříve a představuje významný mezník, měnící způsob, jakým spotřebitelé objevují, zkouší a nakupují beauty produkty.”    

 

Toto partnerství začalo v Japonsku, konkrétně se značkami L’Oréal Paris a Yves Saint Laurent. První fáze odstartovala během letošního filmového festivalu v Cannes, kde YouCam Makeup a L’Oréal Paris prezentovaly 64 virtuálních beauty looků pro fanoušky ve Spojených státech, Indii, Mexiku a Rusku, kteří si je mohli virtuálně vyzkoušet v této aplikaci. Každý z looků nabídnul kolekci produktů L’Oréal Paris, jež si mohli uživatelé po vyzkoušení zakoupit prostřednictvím aplikace, což přineslo nevídaný beauty zážitek z červeného koberce za použití nejpokročilejší technologie rozšířené reality.

 

Dostupnost aplikace

YouCam Makeup je dostupná ke stažení v App Store Google Play.
Aplikace
Beauty Circle je dostupná zdarma v App Store Google Play. Webová verze Beauty Circle zde: www.beautycircle.com/

 

O společnosti L'Oréal

Společnost L’Oréal se věnuje kráse – kosmetickému průmyslu již více než 100 let. Unikátní portfolio čítá 34 mezinárodních, vzájemně se doplňujících značek. Celá skupina vygenerovala v roce 2016 obrat ve výši 25,8 miliard eur a po celém světě zaměstnává 89 300 lidí. Jako přední světová kosmetická společnost je L’Oréal přítomen ve všech distribučních sítích: masový trh, obchodní domy, lékárny a drogérie, kadeřnické salony, travel retail, značkové obchody a e-commerce.

Výzkum, inovace a specializovaný výzkumný tým složený z 3 870 lidí, který pracuje na plnění kosmetických tužeb po celém světe, jsou jádrem strategií skupiny L’Oréal. „Sharing beauty with all“ je celosvětový závazek udržitelnosti, který stanovil velmi ambiciózní cíle pro udržitelný rozvoj napříč hodnotovým systémem celé skupiny pro rok 2020. Více informací najdete na stránkách http://www.loreal.cz/csr-projekty-–-společenská-odpovědnost/sharing-beauty-with-all.

 

O Perfect Corp. & YouCam Makeup

Perfect Corp. je tvůrcem populárních beauty aplikací, včetně “super aplikace” YouCam Makeup virtual makeover studio, YouCam Perfect selfie camera, YouCam Fun animated selfie filters, a YouCam Nails manicure salon. Perfect Corp. byla založena za účelem rozvoje interaktivní krásy, která uživatelům umožňuje objevovat, zkoušet a nakupovat beauty produkty prostřednictvím mobilních zařízení. Narušujeme tradiční beauty průmysl tím, že používáme nejvyspělejší technologii rozšířené reality, díky které vytvoříme realistické make-up a beauty efekty pro uživatele, které jsou nyní doslova na dosah ruky. Od uvedení v roce 2014 je YouCam Makeup vlajkovou lodí rodiny aplikací YouCam, přičemž nabízí stovkám milionů beauty nadšenců nejpřesnější 100-bodovou detekci tváře, umožňující vyzkoušet si realistické styly make-upu ve skutečném čase nebo na selfie fotografiích.