L’Oréal se již počtvrté umístil mezi nejatraktivnějšími zaměstnavateli v České republice!
Skupina

L´Oréal

Již počtvrté společnost L’Oréal obhájila přední pozici v  průzkumu mezi studenty jako šestý nejatraktivnější zaměstnavatel v České republice v kategorii Business. Společnost navíc získala speciální ocenění BEST IN INDUSTRY 2017: Fast Moving Consumer Goods (FMCG) pro studenty ekonomických oborů. Zároveň se L'Oréal umístil i v kategorii Humanities, kde obsadil 10. místo.

“Velice nás těší opakované umístění na nejvyšších příčkách ankety o nejatraktivnější zaměstnavatele. Mezi naše cíle v oblasti employer brandingu rozhodně patří rozvíjet tento potenciál naší popularity mezi studenty, stále více komunikovat novinky ze společnosti, informovat o příležitostech a výhodách, které nabízí, a tak dále posilovat naši pozitivní reputaci”, řekla Romana Martincová, Recruitment and Employer Branding Manager.

Do 4. ročníku průzkumu, který realizuje švédská společnost Universum a česká mediální skupina Studenta Media, se zapojilo celkem 14 280 studentů z 58 univerzit a vysokých škol v České republice a 107 různých oborů studia. Průzkum se kromě otázek, směřovaných na konkrétní preferované budoucí zaměstnavatele, zaměřil také na to, co hraje pro studenty při jejich rozhodování nejvýznamnější roli – v tomto směru se potvrdilo, že čeští studenti chtějí zejména pracovat v přátelské atmosféře a cítit se v práci dobře. Dále v jejich žebříčku figuruje požadavek na kreativní a dynamické pracovní prostředí.

Průzkum Universum Talent Survey představuje největší a nejkvalitnější kariérní nástroj svého druhu v České republice. Díky standardizované metrice dotazování na různých světových trzích je možné porovnat náš trh s jinou zemí nebo s vlastní pobočkou společnosti v jiném regionu.

Celý žebříček je k nahlédnutí zde: http://www.universumczech.com/pruzkum/