Značka L’Oréal Paris udělala z módy a krásy otevřenou runway pro všechny

Během Pařížského týdne módy 30. září se Le Défilé L'Oréal Paris postaví za inkluzivitu v rámci módní přehlídky oslavující krásu, módu a diverzitu, která bude zpřístupněná širokému publiku a bude celosvětově živě vysílána. Na své průkopnické cestě zprostředkovat módu všem zahrnuje nová sezona různé aktivity. Breaking news: nová edice Le Défilé L’Oréal Paris, tentokrát na řece Seině.

parizsky tyden mody

 Molo vznášející se na řece Seině: kde se móda setkává s Paříží

Poprvé uvidíte modelky procházet se po vodě! Le Défilé L’Oréal Paris proběhne na speciálně navrženém mole na vodě, takovém, jaké nikdy na řece Seině nebylo sestaveno. Je navrženo tak, aby bylo viditelné pro co nejširší publikum z nábřeží. Stejně jako Champs-Elysées show v roce 2017 uzavřela dopravu na této známé třídě, bude doprava na Seině po dobu přehlídky zastavena.

„Le Défilé L’Oréal Paris je příležitostí sdílet nevšední zážitek během Pařížského týdne módy s každým! Jsme nadšeni, že můžeme přizvat širokou veřejnost, tisíce lidí, aby s námi oslavili každý element DNA naší značky – Paříž, krásu, kreativitu, módu a diverzitu – s řekou Seinou jako majestátním pozadím. Naším cílem je jako vždy být v čele zpřístupňování módních a beauty trendů všem,“ řekl Pierre-Emmanuel Angeloglou, L’Oréal Paris Global Brand President.

Dalším nepřehlédnutelným highlightem nadcházející sezóny je spolupráce L’Oréal Paris x Isabel Marant na řadě make-upu, která posílí prozákaznický přístup značky v oblasti krásy.

Make-up spolupráce L’Oréal Paris X Isabel Marant: když se krása potkává s módou

Exkluzivní spolupráce L’Oréal Paris X Isabel Marant bude globálně zahájena 27. září během Pařížského týdne módy. Limitovaná edice líčení vnáší nenapodobitelný pařížský cool vzhled nejvlivnější francouzské návrhářky do dostupného make-upu.

Tato kolekce bude hvězdou líčení během show Isabel Marant v backstage loocích pro sezónu SS19, a bude oslavena mluvčími L’Oréal Paris, exkluzivními hosty a samotnou návrhářkou na zahajovací party, kterou spoluorganizují L’Oréal Paris a Isabel Marant.

Le Défilé L’Oréal Paris bude vysílána živě na Facebooku L’Oréal Paris

30. září ve 14:00

PORT DE SOLFÉRINO, Paris, 7th

Všichni jsou vítáni

@lorealmakeup @lorealhair @lorealskin