CeraVe

CeraVe visual

Značka CeraVe vznikla již v roce 2005 v USA a je založená na třech esenciálních ceramidech pro obnovu přirozené kožní bariéry. Přípravky CeraVe jsou velmi účinné, šetrné a zároveň mají jednoduchou formuli. Mohou být řešením pro řadu problému s pokožkou těla i obličeje. Jsou vyvinuty ve spolupráci s dermatology, jsou neparfemované a nekomedogenní, a proto jsou vhodné i pro citlivou pleť. Mají unikátní textury, které se velmi rychle vstřebávají a nezanechávají na pokožce žádný film.

Za úspěchem CeraVe stojí komplex 3 přírodních ceramidů, které se postupně uvolňují díky revoluční MVE® technologii. Ceramidy jsou pleti vlastní lipidy, které obnovují kožní bariéru a zajišťují dlouhotrvající hydrataci. Díky vnitřním i vnějším faktorům, které působí na naše tělo, se množství ceramidů v pokožce snižuje, což vede k dehydrataci kůže, jejímu vysušení a podráždění (včetně psoriázy, ekzému nebo rosacei). Aplikace produktů s obsahem ceramidů zlepšuje funkci kožní bariéry, postupně pomáhá doplnit a obnovit úroveň lipidů, zvýšit hydrataci a stimulovat další syntézu lipidů, což přispívá k posílení ochranné bariéry pokožky. Kromě ceramidů obsahují přípravky CeraVe také další užitečné aktivní ingredience jako kyselinu hyaluronovou, glycerin, cholesterol nebo niacinamide.

Dermatologická péče o pokožku pro všechny

CeraVe je momentálně nejrychleji rostoucí značkou v USA v kategorii péče o pleť (1). Hlavním posláním je vyvinout spolu s dermatology takové přípravky, které pomohou doplnit, obnovit a optimalizovat kožní bariéru ve spojení s příjemnou texturou pro všechny uživatele po celém světě. Značka nabízí široké portfolio přípravků péče o pokožku těla a obličeje za příznivé ceny a je dostupná v partnerských lékárnách.

 

1) Nielsen 2017 Total US x AOC, ( all outlets channels)

Skincare Market= Baby HBC, Bath Products, Bar & Liquid Soaps, Cosmetic Removers, Facial Cleansers & Moisturizers, Ethnic Beauty Care, First Aid, Foot Care Grooming, Hand & Body Lotion, Suntan Products