La Roche-Posay

Značka La Roche-Posay je doporučována více než 25 000 dermatology na celém světě. Vyvíjí přípravky péče o pleť s termální vodou z La Roche-Posay, kterými zlepšuje život lidem s citlivou pletí.

LRP visual

Voda z termálních pramenů La Roche-Posay slouží veřejnosti jako přírodní antioxidant od roku 1897 a díky jedinečné koncentraci selenu zklidňuje a zjemňuje pleť. Díky klinicky prokázaným účinkům je La Roche-Posay evropským centrem termální dermatologie.

Po více než 40 let spolupracuje La Roche-Posay s dermatology z celého světa a přináší přípravky péče o pleť i make-up, které odpovídají jejich potřebám i požadavkům.

La Roche-Posay je referencí ve vývoji přípravků s minimalistickým složením určených pro citlivou pleť. Pečlivě vybírá prospěšné koncentrované aktivní ingredience a vylučuje všechny potenciálně dráždivé přísady. Formule přípravků jsou bez parabenových konzervantů, bez parfému a jsou hypoalergenní. Přípravky La Roche-Posay jsou dermatologicky testovány na atopické a reaktivní, alergické kůži. Výsledky jsou publikovány v klinických testech a zkouškách.

Od svého založení v roce 1995 udělila nadace La Roche-Posay na čtyřech kontinentech v oblasti dermatologického výzkumu více než 100 stipendií. Značka se také angažuje v partnerství s dermatology v informačních kampaních na prevenci rakoviny kůže.

Mezi nejpopulárnější řady přípravků patří: Lipikar, Anthélios, Effaclar, Tolériane, Hydraphase, Hydreane a Toleriane Teint.

LA ROCHE POSAY, pro lepší život s citlivou pletí.