L’Oréal Professionnel

The Parisian House of Hairdressing: pařížská móda - technologie a inspirace. Jako prémiová značka v čele odvětví je L'Oréal Professionnel volbou číslo jedna a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu.

L’Oréal Professionnel Model

Naše srdce bije v rytmu módy: Paříž, symbol umělecké nespoutanosti. Paříž, jeviště pro tvůrčí vyjádření a hodnocení talentů z celého světa. Paříž, hlavní město módy, umění a hudby. L'Oréal Professionnel přináší dotek Paříže celému světu. Po několik let je značka přítomna na pařížských přehlídkových molech. Je jen přirozené, že se L'Oréal Professionnel v roce 2012 stal oficiálním partnerem Pařížského týdne módy. Stále trvající partnerství ztělesňuje naše společné hodnoty - kreativitu a dokonalou zručnost.

Oslavujeme řemeslnou dokonalost: Naše profese po nás vyžaduje použití know-how, zkušeností a naší zručnosti ke zkrášlení každého zákazníka. Abychom si tuto schopnost transformace uchovali, musíme neustále usilovat o dokonalost a kvalitu.

Vyžadujeme to nejlepší z inovací: Laboratoře pokročilého výzkumu skupiny L'Oréal jsou tu pro nás, aby prostřednictvím průlomových technologií a nových exkluzivních služeb, které vám díky nim nabízíme, zajistily, že budeme vždy o krok napřed. INOA, INOA Color Care, DIA Light & DIA Richesse, Fiberceutic - to je řada jmen, která otevírá nekonečné možnosti v této profesi.

Věříme, že sdílení vede k úspěchu: Být obohacen o kontakt s ostatními, pozorovat vrcholové profesionály a svobodně si vyměňovat nápady. Toto je klíč k úspěchu. Vzdělání je energetickou rezervou profese.

Odhalíme jedinečnou krásu u každého: Je naší společnou misí uchovat touhu zákazníků po individuální a osobité kráse, odhalovat a zdůrazňovat jejich nejlepší rysy. L'Oréal Professionnel má za cíl dát vyniknout talentu kadeřníka tak, aby tato profese nadále pomáhala každému zákazníkovi ke kráse a nabytí sebevědomí.