Matrix

Matrix je jednou z předních amerických celosvětových profesionálních značek. Byla založena v roce 1980 americkou kadeřnickou dvojicí Arnie a Sydell Miller. Millerovi chtěli poskytnout kadeřníkům komplexní nabídku produktů, které by jim pomohly rozvíjet jejich podnikání, a také poskytnout zázemí k plnému využití jejich talentu a kreativity.

Matrix visual

V Matrixu jsme plně oddáni našim kadeřníkům. Posláním je být značkou, která je spojuje a budí to nejlepší v nich. Věříme, že společně jsme silnější.

Naší vizí je vybudovat a sjednotit největší a nejvzdělanější celosvětovou komunitu kadeřníků poháněnou inspirací, unikátními produkty a službami pro všechny.

Mezi naše hodnoty patří:

  Všestrannost: být otevřený pro všechny, nikoliv jen na určité osoby, nevymezovat konkrétní limity

  Spolupráce: pracovat s důvěryhodným týmem, který podporuje nové myšlenky a inovace

  Autenticita: v hlasu a vizáži, naše sliby jsou upřímné a pravdivé

  Nekomplikovanost: značka nikoliv jednoduchá, ale inteligentní a přímočará, snadno srozumitelná a praktická

  Osobitost: jsme uvolnění, ukazujeme emoce a city jasně a otevřeně

  Udržitelnost: naším závazkem je minimalizovat dopad na planetu skrze naši práci v kancelářích a salonech, s nimiž spolupracujeme

V oblasti vzdělávání byl v USA Matrix zvolen školícím týmem č. 1. Zaučuje tisíce kadeřníků po celém světě, kterým poskytuje nejlepší know-how, popřípadě výuku prostřednictvím nových technologií, jako je virtuální realita a e-learning.

Prostřednictvím sociálních sítí inspirujeme naši komunitu kadeřníků prostřednictvím barevně pestrých vizuálů a technik, které vytvořil náš globální kreativní tým mezinárodních artistů Matrix.

Po celém světě jsme zavázáni inspirovat naše kadeřníky a všechny salony a přinášet finálním zákazníkům jedinečnou krásu.

Značka nabízí širokou škálu vlasové péče, barev na vlasy a stylingových produktů zahrnující: Total Results, SoColor, Color Sync a Style Link.