Shu Uemura Art of Hair

Shu Uemura Art of Hair je jedna z nejprestižnějších a nejluxusnějších značek vůbec. Pro své techniky inspirované ověřenými japonskými tradicemi a kvůli drahocenným přírodním ingrediencím jsou služby a produkty této značky celosvětově vyhledávány těmi nejtalentovanějšími kadeřníky a stylingovými umělci, společenskou elitou i celebritami.

Shu Uemura visual

V roce 2007 se značka Shu Uemura rozšířila o vlasovou kosmetiku a styling pod značkou Shu Uemura Art of Hair. Stejně jako pleťová kosmetika této značky si i ta vlasová okamžitě zajistila obdiv mezi těmi nejváženějšími profesionály v oboru krásy. To proto, že nadčasové know-how této značky a její důraz na moderní trendy kadeřníkům umožňují naplno vyjádřit skutečnou krásu a jedinečnost jejich klientů.

Tato značka nejednou zbořila hranice umění krásy a luxusu. Například se svými převratnými očistnými šampony a kondicionéry na bázi esenciálních olejů nebo s řadou Essence Absolue, která je po právu nejúspěšnější řadou značky. Tato a jiná vlasová kosmetika je navíc doplněna o revoluční stylingové produkty jako například Volume Maker (uveden 2012) nebo Wonder Worker (uveden 2014).

Úspěch této značky není založen pouze na produktech, ale také na výjimečných službách a jedinečném přístupu ke klientům. To se projevuje například nabídkou uměleckých zážitků v salonech (tzv. ceremoniálů), tvorbou zajímavého digitálního obsahu nebo spoluprací s mezinárodně uznávanými umělci jako Takashi Murakami.

Pan Shu Uemura věřil, že krása musí být utvářena nejen navenek, ale také z nitra. Proto vám Shu Uemura Art of Hair nabízí produkty a služby, díky kterým získáte nejen krásný a zdravý účes, ale také klid ve vaší mysli, srdci a duši.