Clarisonic

Toužíte po nekonečně kvalitnější pleti? Miliony zákaznic po celém světě přísahají na patentovanou technologii Clarisonic, která vyčistí pokožku 6krát lépe než běžné čištění rukama. Clarisonic ale nabízí víc než jen čištění! Tento systém přináší pokožce větší hebkost, měkkost a jas po každém použití.

clarisonic visual

Značku Clarisonic založila v Seattlu skupina vědců a inženýrů, kteří svůj  první systém sonického čištění pokožky představili v roce 2004. K dnešnímu dni společnost prodala přes 15 milionů kusů svého patentovaného a mimořádně oblíbeného přístroje a stala se absolutní jedničkou na celosvětovém trhu s přístrojovou kosmetikou (průzkum Kline). 

Clarisonic nabízí nekonečně kvalitnější pleť, jelikož ji vyčistí 6krát důkladněji než ruce. Výsledkem je čistá, hebká a na pohled zdravější pokožka. Přístroj Clarisonic je dostatečně šetrný, aby se mohl používat dvakrát denně, a jde o nejdoporučovanější podobné zařízení americkými dermatology. 

Coby nepřehlédnutelný zástupce kategorie přístrojové kosmetiky pokračuje Clarisonic ve vývoji inovativních přístrojů, které cílí na všechny potřeby pleti. Vznikají tak například přístroje Smart Profile Uplift nebo oceněný Mia 2. Přístroje Clarisonic distribuují dermatologové, kosmetičtí chirurgové, spa, prestižní prodejci, Amazon nebo stránka Clarisonic.com. Clarisonic sídlí v Redmondu ve státě Washington.