Diesel

Diesel znamená úspěšný život v pozitivní, radostné společnosti, která hraje podle vlastních pravidel. Je to víc než značka, je to moderní životní styl, směs rafinovanosti, dráždivosti a vtipu.

Diesel visual

Značka Diesel je legendou módní průmyslu, průkopníkem ve světě džínoviny a neformálního oblečení. Vyvíjela se do podoby ikonické lifestyleové značky, aniž by se zpronevěřila svým kořenům, a to nezávisle na trendech a vždycky o krok před nimi. Navzdory obrovskému růstu společnosti zůstává její filozofie stále stejná jako v roce 1978, kdy Renzo Rosso založil Diesel jako značku, která bude vynikat vášní, individualitou a vlastním výrazem. I dnes Diesel kráčí vlastní cestou. Nikdy nezůstane stát v jednom bodě, neustále experimentuje s novými nápady, inovuje a provokuje.

Vůně Diesel oprašují klasické olfaktorické kódy a dávají jim moderní náboj. Výsledkem jsou unikátní a komplexní vůně plné barev, které bývají často nekonvenční a vždy mají skutečnou osobnost.

Diesel Only The Brave ztělesňuje vizi mužnosti Diesel. Je to oslava statečnosti. 
Statečnost v našem pojetí znamená odvahu svobodně ukázat své skutečné já, ať jste kýmkoliv. Opírá se o určování osobních hodnot a odvahu bránit je. Statečnost je hledání kuráže k proměně v hrdinu vlastního života. Zítřek patří statečným a nikomu jinému.