Lancôme

Značku Lancôme založil roku 1935 vizionář a průkopník Armand Petitjean, aby si mohl splnit sen šířit duši a podobu francouzské elegance do celého světa. Pojem Lancôme se záhy stal esencí krásy a dnes, ještě více než kdy dříve, nabízí ženám po celém světě možnost rozkvést a přijmout svou krásu i ženskost bez ohledu na věk či barvu pleti.

lancome la vie est belle

Dnes značka působí ve 130 zemích světa a disponuje více než 20 000 prodejními místy a stejným počtem poradkyň, které klientkám nabízejí odborné služby a legendární produkty. Lancôme úspěšně spojuje vědecké zkušenosti s intuitivním pochopením ženských potřeb a nabízí inovativní a jedinečné produkty, jejichž působnost překračuje hranice péče o pleť, líčení i vůní (La vie est belle, Trésor, L’Absolu Rouge, Advanced Génifique, Visionnaire, Teint Idole Ultra Wear, Grandiôse apod.).

Značka Lancôme potvrzuje, že štěstí je nejatraktivnější formou krásy. Je to hluboká emoce, která probouzí všechny smysly. Neúnavně se snažíme o to, aby každá žena, která v Lancôme hledá krásu, odcházela co nejspokojenější. Značka si za své oficiální tváře vybírá charismatické a výjimečné ženy... Ženy se srdcem na pravém místě. Julia Roberts, Kate Winslet, Penélope Cruz, Lupita Nyong’o, Lily Collins, Taylor Hill a Isabella Rossellini jsou ženy, které se staly ideálem krásy, milují život, jsou plné energie a talentu. Takový ideál krásy osloví každou ženu. Značka Lancôme je zrcadlovým obrazem úchvatné sebejisté ženy, která vyniká univerzální krásou, jde s dobou a zároveň stojí pevně na zemi.