Viktor&Rolf

Značka Viktor&Rolf vždy představovala jedinečnou vizi módy, kde se okázalost mísí s elegancí. Posledních dvacet let kolekce vnáší imaginaci do světa textilií a vypráví úžasné příběhy.

Viktor&Rolf Model

Po absolvování Akademie umění a designu v Arnhemu založili návrháři Viktor Horsting a Rolf Snoeren v roce 1993 svůj avantgardní návrhářský ateliér. Od té doby byli vždy široce uznáváni a respektováni pro své provokativní návrhy a konceptuální nádheru: vytváření okázalé krásy a nečekané elegance utvořilo jádro značky Viktor&Rolf.

Vůně od Viktor&Rolf Flowerbomb, uvedená na trh v roce 2005, je explozivní květinová vůně, která evokuje zážitek smyslů, a vytváří tak možnost transformovat cokoliv do něčeho krásného. Návykový buket, řada sladkých květinových vrstev, kde se mísí jasmín, růže, frézie a orchidej, podtržená vůní pačuli. Přetrvávající vůně, zanechávající velmi elegantní, vířivou stopu.

Šest let po vytvoření Flowerbomb převrací Viktor&Rolf opět konvence naruby a představuje novou mužskou vůni, která nedělá ústupky: Spicebomb. Překvapivá při prvním vdechnutí, návyková od toho druhého, Spicebomb nachází perfektní rovnováhu mezi silou a elegancí, intenzitou a jemností. Explozivní koncentrace smyslnosti.