Yves Saint Laurent Beauté

Znak Yves Saint Laurent Beauté najdete na make-upu, vůních a péčích o pleť slavné rebelské a mimořádně elegantní pařížské módní značky. Žádné kompromisy. Pravidla si určujete vy... Teď!

YSL visual
Historie vůní Yves Saint Laurent je plná úspěchů. Už legendární vůně „Y“, kterou představila před padesáti lety, v roce 1964, se stala sociologickým poznávacím znamením vyvolených. Značka má svůj společenský rozměr, který dokonale dokládá fotografie nahého Saint Laurenta při příležitosti uvedení pánské vůně Pour Homme na trh v roce 1971. Dnes celá řada vůní s písmeny YSL ve znaku představuje nepostradatelné doplňky pánských (L'Homme, La Nuit de l'Homme) i dámských šatníků (Opium, Black Opium, Paris a Mon Paris).

Líčení se opírá o špičkové moderní technologie, luxusní obaly a kreativní vizi jednoho z nejslavnějších vizážistů světa, Toma Pecheuxe, který se nedávno představil na pozici Global Beauty Director. Mezi hotové legendy make-upu YSL Beauté patří Touche Éclat, Mascara Volume Effet Faux Cils, Rouge Pur Couture a lesklá barva Rouge Pur Couture Vernis à Lèvres.

V péčích o pleť se pojí revoluční technologie s krásou a nekompromisním senzorickým zážitkem. Top Secrets, průkopnická řada péčí pro milovnice make-upu, znamená jednoduchou  rovnici beauty kosmetiky: péče plus make-up rovná se všestranný pomocník před make-upem i po něm, a to pro všechny typy pleti. Divize péčí o pleť této značky dnes dobývá oblast prémiových péčí o pleť díky řadě Or Rouge, která kombinuje nejnovější poznatky z oboru glykobiologie a vzácnou přísadu s vysokou koncentrací glykanů: pestíky šafránu.