L´Oréal pomáhá Bublinkám

L´Oréal pomáhá Bublinkám

Pink Bubble
Pink Bubble

Již od roku 2013 společnost L´Oréal Česká republika podporuje, v rámci svých filantropických aktivit, Nadační fond Pink Bubble, který se věnuje onkologicky nemocným náctiletým a mladým dospělým po celé České republice v průběhu léčby, v době rekonvalescence a při následném návratu do života.

Během několikaleté spolupráce s Nadací Pink Bubble vzniklo mnoho krásných projektů, které neocenili jen její členové, ale také zaměstnanci společnosti L´Oréal, kteří díky společně stráveným okamžikům pochopili, jaké starosti i radosti doprovázejí život lidí se zdravotním hendikepem.

L´Oréal Česká republika každoročně organizuje charitativní program Citizen Day, který se věnuje pomoci znevýhodněným skupinám. A právě během Citizen Day se „Bublinky“ společně se zaměstnanci L´Oréal již několikrát sešli a strávili společně den plný zábavy a radosti. Pomoc při integraci probíhá také díky nabídce letních brigád, které umožňují vyzkoušet si práci v mezinárodní společnosti a vydělat si peníze na svá studia.
Jsme velice rádi, že můžeme zprostředkovat všem z Pink Bubble nezapomenutelné okamžiky a vykouzlit úsměv na jejich tvářích.