Slovenská republika 2020

Prihlášku do projektu L'Oréal UNESCO Pre ženy vo vede nájdete od 1. 1. 2019 do 30. 6. 2020 na www.forwomeninscience.com.

L’ORÉAL-UNESCO Pre ženy vo vede na Slovensku

Projekt „L'Oréal-UNESCO Pre ženy vo vede“ je organizovaný spoločností L´Oréal Slovensko v spolupráci so Slovenskou komisiou pre UNESCO, Slovenskou akadémiou vied a Slovenskou organizácií pre výskumné a vývojové aktivity. Určený je mladým ženám do 45 rokov, ktoré dosiahli doktorandský titul a dlhodobo sa venujú vedeckej činnosti.

Prihlásiť sa môžu do dvoch vekových kategórií - do 35 rokov veku vrátane a od 36 do 45 rokov vrátane. Dve vybrané slovenské vedkyne si rozdelia sumu 10 000 EUR na podporu ich profesionálnej kariéry.

Do štvrtého ročníka môžu vedkyne svoje projekty prihlasovať od 1. januára až do 30. júna 2020 prostredníctvom webovej stránky  www.prezenyvovede.sk

Aktualizace březen 2020: V návaznosti na situaci ve Slovenské republice se organizátor soutěže rozhodl odevzdání přihlášek posunout. Své projekty tak můžete i nadále přihlašovat pomocí platformy www.forwomeninscience.com. Termín pro odevzdání přihlášek a data navazujících událostí budou oznámeny později. Děkujeme za pochopení.

Aktualizace květen 2020: Organizátoři soutěže spolu s odbornou porotou vyhlašují nový termín pro odevzdání přihlášek do 4. ročníku L´Oréal UNESCO Pre ženy vo vede, na 30. 6. 2020. Vědkyně můžou své projekty i nadále přihlašovat pomocí platformy www.forwomeninscience.com

Dále s politováním oznamují, že v návaznosti na situaci ve Slovenské republice, vztahující se k pandemii COVID 19, ruší ústní prezentace a Slavností vyhlášení výsledků a předávání cen.

Odborná porota v čele s předsedkyní poroty prof. RNDr. Ľubicou Lacinovou, DrSc. rozhodne už při prvním online zasedání a vybere 2 vítězky 4. ročníku projektu L’Oréal - UNESCO Pre ženy vo vede. Laureátky letošního ročníku budou oznámeny (a cenu si převezmou) nejpozději v říjnu 2020 a připojí se k Slavnostnímu vyhlášení výsledků v roce 2021. Děkujeme za pochopení

V případě dotazů se, prosím, obraťte na koordinátorku soutěže Ivonu Karvinen, e-mail: [email protected]