Naše poslání

Our mission: beauty for all
Our mission: beauty for all

Posláním společnosti L’Oréal je poskytovat co nejlepší inovace kosmetických přípravků lidem po celém světě. Po dobu delší než jedno století věnujeme svou energii a veškeré své schopnosti jednomu směru podnikání: kráse. Toto podnikání v sobě skrývá mnoho významů, protože umožňuje jednotlivcům vyjádřit jejich osobnost, získat sebedůvěru a otevřít se ostatním.
Krása je jazyk.

Společnost L’Oréal si stanovila jako své poslání nabídnout všem ženám a mužům po celém světě nejlepší inovace kosmetických přípravků, které zaručují kvalitu, účinnost a bezpečnost. Snaží se dosáhnout svého cíle: Postihnout rozličné požadavky a přání týkající se krásy po celém světě.
Krása je univerzální.

Od okamžiku svého založení skupina stále posouvá své hranice znalostí. Její jedinečná výzkumná složka průběžně využívá nové zdroje a přichází s novými výrobky, přičemž čerpá inspiraci z odlišných návyků spotřebitelů po celém světě.
Krása je věda.

Nabízet výrobky, které zlepšují životní pohodu, mobilizovat své inovativní možnosti a chránit tak krásu celé planety a podporovat lokální komunity. To jsou náročné výzvy, které jsou pro společnost L’Oréal zdrojem inspirace a kreativity.
Krása je závazek.

Díky vytvoření týmů složených z rozdílných osobností, bohatosti a vzájemné komplementaritě portfolia svých obchodních značek vytvořila společnost L’Oréal svůj projekt do budoucna: univerzálnost krásy.
Společnost L’Oréal nabízí krásu všem.