CO NABÍZÍME

ZAJÍMÁ TĚ, PROČ JE COOL PRACOVAT V L´ORÉAL?

Nezáleží na tom, kolik máš zkušeností, u nás využiješ svůj potenciál opravdu naplno! Našim zaměstnanci pracují na vlastních projektech od samého začátku. V naší společnosti máš svoji kariéru doslova ve svých rukách, pokud miluješ svou práci a naše produkty, zajímáš se o novinky v našem oboru a chodíš do práce s nadšením, určitě mezi nás zapadneš a můžeš se těšit i na mezinárodní přiležitosti, které tu na Tebe čekají.

Naši lidé tvoří naší společnost, a proto rádi podporujeme jejich profesní rozvoj prostřednictvím různých školení a tréninků. Pokud bys rád/a pracoval/a ve společnosti, která Ti umožní stále se učit a získávat nové znalosti, pak jsi u nás na správném místě.

Čeká Tě spolupráce s dynamickými týmy, za svoji práci získáš atraktivní odměny, výkonnostní bonusy a jednou za rok také podíl na zisku.

Plně respektujeme a podporujeme rovnováhu mezi tvým osobním a profesním životem. V L´Oréalu můžeš využít flexibilní pracovní dobu, home office, a pokud se necítíš dobře, žádný problém – u nás máš nárok na 3 sick days ročně.