KDO JSME

ZJISTI VÍC O NAŠÍ SPOLEČNOSTI; CO DĚLÁME A KOHO HLEDÁME

V L´Oréal je všechno možné! Pokud jsi zapálený pro to, co děláš, a věříš v úspěch svých myšlenek a projektů, u nás dokážeš cokoliv! Buď kreativní a umocni díky svému originálnímu nasazení zážitek našich spotřebitelů.  Vše máš ve svých rukách, networkuj, neboj se zariskovat, neboť i z chyb všichni společně rosteme!

Co by Tě mohlo zajímat o společnosti?

L’Oréal společně funguje v rámci regionu Česká republika, Slovenská republika a Maďarsko s centrálou pro všechny tři země v Praze. V České republice máme 327 zaměstnanců, na Slovensku je nás 53 a v Maďarsku 99. Pracujeme v rodinné, mladistvé a veselé atmosféře. Nemusíš se bát toho, že se ztratíš v obří organizaci; vždycky se můžeš obrátit na své kolegy, kteří Ti předají cenné rady a zkušenosti.

O našem poslání, cílech, hodnotách a etických principech se můžeš dozvědět více ZDE.

Naše jedinečné mezinárodní portfolio má celkem 34 mezinárodních, rozmanitých a vzájemně se doplňujících značek, s nimiž se můžeš setkat téměř na každém kroku: v super a hypermarketech, drogeriích, parfumeriích, lékárnách, kadeřnických salonech, nebo v našich značkových buticích.

Seznam se s širokým portfoliem našich značek ZDE.

Podle pravidelného průzkumu od Universa je L´Oréal nejatraktivnějším FMCG zaměstnavatelem pro studenty ekonomických oborů!

(http://www.loreal.cz/novinky/novinky/2017/may/universum-2017)