PRO STUDENTY A ČERSTVÉ ABSOLVENTY

JEŠTĚ STUDUJEŠ? Získej více informací o stážích a trainee programech a nastartuj svou kariéru s námi!

Students and Graduates
Students and Graduates

L’Oréal Ti nabízí jedinečné příležitosti, jak získat profesní zkušenosti už během Tvého studia a nebo jak nastartovat Tvou kariéru hned po ukončení vysoké školy!

Jsi student? Hledáš práci na částečný úvazek nebo jsi se rozhodl pro pauzu mezi bakalářským a magisterským oborem?

Připoj se k našemu Internship programu a načerpej bohaté zkušenosti! Naše stáže trvají šest až dvanáct měsíců a můžeš je absolvovat v těchto odděleních: Marketing, Trade Marketing, PR, Sales, Finance nebo Supply Chain.

Právě jsi dokončil/a vysokou školu a rád by jsi co nejlépe zhodnotil/a své vědomosti? Chtěl/a by jsi porozumět komplexitě businessu a manažerským odpovědnostem?

Pak je tu pro Tebe náš Management Trainee Program! Během tohoto ročního programu se seznámíš s podrobnostmi z oblasti marketingu, category management, trade marketingu, salesu a controllingu. Po absolvování tohoto programu máš u nás zaručen další profesní rozvoj v podobě pozice, která dál rozvine Tvůj osobní potenciál!

Ještě studuješ, jsi inovativní a hledáš stále nové výzvy? Pak checkuj náš Brandstorm ZDE!

Brandstorm je mezinárodní soutěž o nejlepší inovaci organizovaná L’Oréalem již od roku 1992! Máš na výběr mezi marketingovou a technologickou disciplínou, sestav si svůj tým o třech studentech, inovuj a vyhraj s L’Oréal!