Kiehl’s otevřel druhý obchod v Čechách v Centru Chodov
Kiehl´s

V České republice byl otevřen již druhý butik Kiehl´s.

Kiehls 2 butik

Svůj první obchod v Čechách otevřela společnost Kiehl’s v červnu roku 2014 v obchodním centru Nový Smíchov. Zákazníci si produkty Kiehl’s zamilovali a rádi se do obchodu vracejí. Nyní jsme otevřeli již druhý obchod této americké kultovní značky, a to právě v Obchodním centru Chodov.

České celebrity dobře znají špičkové produkty značky Kiehl´s  oficiální otevření nového butiku Kiehl´s na Chodově si tak nemohly nechat ujít. Na tuto jedinečnou akci dorazily herečky Ivana Jirešová, Veronika Nová a Kristýna Janáčková. Modelka Lejla Abbasová se vyfotila s legendárním Mr. Bonesem, kostlivcem, který stráží každý butik KIehl´s na světě. Iveta Vítová přišla se svou dcerkou a obě si odnesly taštičky Kiehl´s s nejoblíbenějšími produkty. Na oficiálním otevření nové prodejny si produkty Kiehl´s chválila také modelka Simona Krainová, která je naší kosmetice věrná již řadu let a na špičkové produkty tak nedá dopustit:„Tuto kosmetiku používám už minimálně dvanáct let a miluju ji. Mám doma takřka celý sortiment, skvělý je noční i denní krém, tělové krémy a bezvadný je krém na vlasy, ten si kupuji opravdu už mnoho let. Líbí se mi textury krémů, myslím, že jsou poctivé a mně fungují, krásně voní a dělají mi dobře. Mám hodně citlivou pleť, takže na to dbám,“ dodala krásná modelka, která si v průběhu otvíračky také nechala udělat analýzu typu pleti.

Na otevření Kiehl´s Chodov dorazily i moderátorky Zorka Hejdová, Sandra Parmová a Jana Adamcová. Zorka Hejdová obdivovala vyjímečný design nového butiku, který je opravdu jedinečný – na světě nenajdete dva stejné obchody značky Kiehl´s, každý má své vlastní kouzlo. Herce Miroslava Šimůnka zajímala především pánská péče, nechal si tak od našich KCRs doporučit některé z produktů řady Kiehl´s pro muže.   

Tradice společnosti Kiehl’s

Kiehl’s Since 1851, společnost s prvotřídní pleťovou i vlasovou péčí se sídlem v New Yorku byla založena jako klasická lékárna. Její zakladatel John Kiehl jí založil s cílem splnit přání každého zákazníka, který vstoupí do jeho dveří.

Již v roce 1851 se společnost Kiehl’s zavázala k tomu, že bude nabízet jen ty nejkvalitnější produkty a poskytovat ten nejkvalitnější servis. Mnoho z původních produktů máme v nabídce dodnes. Obstály ve zkoušce času a staly se legendami, které neodmyslitelně patří k minulosti, současnosti i budoucnosti společnosti Kiehl’s.