Nová kreativní značka make-upu NYX konečně v České republice!
Nyx

Dobrá zpráva pro všechny, kdo milují líčení a výrazný make-up. Značka NYX přichází do Česka a s sebou přináší širokou škálu produktů ve všech myslitelných barvách a odstínech.

nyx

NYX je značka profesionálního make-upu, nesoucí jméno řecké bohyně noci, symbolu krásy a síly. V portfoliu má velké množství produktů na oči, rty, tváře i obočí. V NYX si vybere opravdu každá milovnice líčení , ať už preferuje klasický look nebo ráda zkouší nové věci a experimentuje.

Značku založila roku 1999 Toni KO a od roku 2015 je součástí portfolia L´Oréal v 70 zemích světa. Nyní přichází konečně i do České republiky a v prodeji bude od začátku května ve vlastním značkovém obchodě nebo na e-shopu.

NYX celosvětově buduje jedinečné vztahy jak s make-up artists, tak s blogerkami a youtuberkami a aktivně reaguje na každodenní inspiraci. Jedině tak je značka schopná vytvořit a také sdílet nejnovější trendy se spotřebitelkami ve skutečně rekordním čase – NYX tedy přebírá a šíří trendy ve vteřině!

Ačkoliv fanynky NYX po celém světě často k NYX produktům přistupují DRAMATICKY ODLIŠNĚ, jedno mají společné: NEZÁVISLOU MYSL, která je spojuje.