První butik NYX ve střední Evropě byl v květnu otevřen v obchodním centru Nový Smíchov
NYX

Otevření prvního značkového butiku NYX ve střední Evropě.

nyx novy smichov
Květen 2016 byl pro značku NYX zásadním měsícem – byl otevřen první značkový butik NYX ve střední Evropě. Profesionální značka NYX  nese jméno řecké bohyně noci, symbolu krásy a síly. A krásná a silná bude každá žena, jež NYX vyzkouší a zamiluje si skutečně širokou škálu jeho produktů – nejen na oči, ale i rty, tváře či obočí. Produkty NYX mají sytě bohaté barevné pigmenty a jsou k dispozici v řadách základních, sezónních a vysoce trendových. V NYX si vybere opravdu každá milovnice líčení, ať už preferuje klasický look nebo ráda zkouší nové věci a experimentuje. Toni KO založila NYX již v roce 1999, dnes se jedná o cenově dostupnou globální značku, která je jako součást portfolia L´Oréal (od roku 2015) na trhu v 70 zemích světa, od května včetně České republiky.

 

Dědictví  NYX je zakotveno v profesionálním make-up umění, které vzniklo v Los Angeles v roce 1999. Ve městě, kde si lidé plní svoje kreativní sny. Značka byla poprvé představena na make-up veletrzích, kde si postupně vybudovala vztahy s make-up artisty a prostřednictvím doporučení vytvořila vlastní komunitu uživatelek, ke kterým patří make-up artisti, ale i nadšení amatéři. NYX byla v Čechách poprvé představena na veletrhu Interbeauty a podle očekávání sklidila velký úspěch.

 

Nová prodejna na Novém Smíchově

Společnost NYX otevřela svůj první obchod v Čechách v květnu roku 2016 v obchodním centru Nový Smíchov. Zákazníci si okamžitě zamilovali jedinečné produkty NYX a rádi se do obchodu vracejí. Po celém světě přináší obchody NYX zákazníkům nejen kvalitní produkty, ale i jedinečný servis, který k NYX neodmyslitelně patří. Profesionální kosmetické produkty jsou na trhu téměř 20 let a během každé návštěvy nového obchodu NYX je samozřejmostí profesionální poradenství a doporučení kosmetických produktů šitých přímo na míru.