Nechte se ostříhat a pomáhejte s námi!
Redken

Staňte se součástí Střihatonu 2016 !

strihaton 2016

Přední kadeřníci REDKEN jsou již po sedmé součástí charitativního projektu STŘIHATON, který se uskuteční 16.6.2016. Kadeřníci stříhají celý den bez nároku na honorář, aby pak celý výtěžek putoval na podporu vybrané neziskové organizace. Letos je to organizace PFERDA, která poskytuje sociální služby dospělým s mentálním postižením z Rychnovska a Náchodska. www.pferda.cz.

Střihaton se stal za krátkou dobu své existence prestižní záležitostí pro kadeřníky a jejich radost a uspokojení jsou přímo úměrné neustále se zvyšující konečné "vystříhané" sumě. Vždyť od prvního šeku na 110 000 Kč, předaného v roce 2010 Dětskému rozštěpovému centru na Královských Vinohradech, se v loňském roce částka pro NADAČNÍ FOND pro předčasně narozené děti a jejich rodiny vyšplhala na krásných 331,000,- Kč. Cílem všech, organizátorů i kadeřníků, je v tomto trendu pokračovat tak, aby příjemci letošního šeku, kterým je  Organizace Pferda www.pferda.cz, pomohli získat tréninkový byt pro jejich klienty.

Pro více informací a rezervace navštivte www.redkenkadernici.cz, www.redkenstrihaton.cz

O značce REDKEN

REDKEN 5th Avenue je značkou profesionálních barev na vlasy, vlasové péče a stylingu. Zaměřuje se na inspirativní vzdělávání, vývoj průlomových produktů a neustálý přísun podnětů pro podporu kreativity kadeřníků a stylistů. REDKEN je neustále ve středu aktuálního dění, přítomný na Fashion week v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, vzbuzuje v lidech zájem, udává tempo, přináší nejmodernější trendy ve vlasovém průmyslu.