KÉRASTASE uvádí novou řadu Aura Botanica

Dopřejte si luxusní dotek přírody.

aura botanica

 

Značka Kérastase je typická svojí zcela osobní péčí pro výjimečné vlasy. Protože chce i nadále nabízet personalizovanou péči pro stále rostoucí počet žen, které se zajímají o přírodu a přirozenost, rozšiřuje svou nabídku produktů o novou řadu Aura Botanica. Kérastase tak odpovídá na potřebu vytvořit novou vizi přirozené luxusní vlasové péče.

 

Týmy Kérastase, kterépracují na čele vlasového výzkumu, bylytentokrát požádány, aby zapomněly na vše, co doposud znaly. Aby se vrátily k samotným kořenům přírody a přinesly něco zcela nového: řadu smyslové vlasové péče, která by splňovala náročné standardy Kérastase, a zároveň si zachovávala vysokou míru přírodního původu i biologické odbouratelnosti. Týmy Kérastase tuto výzvu přijaly. Po 18 měsících a 50 experimentech v hledání dokonalého složení se zrodila řada Aura Botanica. Ta je určena pro ženy, které věří, že zodpovědnost k přírodě je povinnost, účinek je právo a zářivé zdravé vlasy že jsou esencí vlastního sebevyjádření. A že řada Aura Botanica není pouze přírodní, ale je také výborná pro jejich vlasy.

 

Kérastase se podařilo spoutat revitalizační energii přírody a využít ji k vytvoření řady Aura Botanica, čímž posunula hranice vědy k objevení zcela nové vize přírodní vlasové péče. Syrová síla přírody se přeměnila na dokonalý zážitek.

 

Aura Botanica naplňuje neustále rostoucí touhu po zodpovědném luxusu.  Ženám nabízí skutečně účinnou péči, která zvýrazní jejich přírodní, mírně devitalizované vlasy. Vyzdvižením smyslovosti přináší nepřekonatelný pocit „nahých“ vlasů, neobalených produktem a bez reziduí – nádherné, zářivé vlasy, opět probuzené do své přirozené krásy. Kérastase tak pomáhá ženám řešit dilema volby mezi krásnými vlasy a přírodním původem produktů.

 

AURA BOTANICA PŘINÁŠÍ OPRAVDOVOST

OPRAVDOVÁ PŘIROZENOST díky složení obsahující v průměru 98 % složek přírodního původu, navíc bez silikonů, sulfátů a parabenů. Účinné látky se získávají prostřednictvím zodpovědného nákupního programu. Všechna složení jsou v průměru z 97 % biologicky odbouratelná.

 

OPRAVDOVÝ ÚČINEK opírající se o odkaz průlomových vědeckých poznatků Kérastase a o nový průlomový přístup k přírodní vlasové péči. Prokazatelně účinné látky přinášejí dva dny trvající výživu, třídenní kontrolu nad krepatěním a čtyřnásobně větší lesk.

 

OPRAVDOVÝ LUXUS v podobě uceleného smyslového zážitku: hýčkající textury a vůně na míru, to vše zahaleno do elegantních obalů. Zážitek je posílen personalizovaným salonním rituálem a obnoven v podobě okamžiků ryzí pohody díky domácí péči. Potěšení ještě více zpříjemňuje vynikající kvalita kokosového a arganového oleje, které jsou získávány ze zodpovědných zdrojů.

Pro svou řadu, která je skutečně poháněna sílou přírody, chtěla značka Kérastase pouze účinné látky, u nichž je vědecky prokázaný účinek na vlasové vlákno. Kokosový olej, jeden ze dvou olejů, který dokáže proniknout do vlasového vlákna díky obsahu kyseliny laurové s krátkým řetězcem, sám sebe ukotví v rámci kortexu a poskytuje tak vlasu trvalou výživu a pevnost. Pro zajištění trvalého lesku, poddajnosti a hladkosti umožňují Omega 6 a Omega 9 bohatě zastoupené v arganovém oleji odolat oxidaci a zanechat vlasové vlákno lehké a zářivé.

 

PRODUKTY

Novinka Aura Botanica obsahuje jemnou aromatickou šamponovou lázeň Bain Micellaire, hydratační hloubkovou péči Soin Fondamental, aromatickou směs vyživujících olejů Concentré Essentiel a hydratační olejovou mlhu Essence d’Éclat.

 

Složení produktů pojala Kérastase novým jedinečným způsobem. Šamponová lázeň byla vytvořena tak, aby odstranila veškeré nečistoty a mastnotu, a speciálně připravila vlasové vlákno na přijetí péče Soin Fondamental, která se následně vpije do vlasů a okamžitě je začíná vyživovat. Jedná se o jedinečné spojení dvou produktů, které se vždy musí používat společně.

 

VŮNĚ

Jedinečná charakteristická vůně řady Aura Botanica, zklidňuje, posiluje a přispívá k intenzivnímu smyslovému zážitku. Sametový, dřevito-květinový akord byl vyvinut ve spolupráci s parfuméry v MANE, coby směsice ušlechtilých surovin, esenciálních olejů, rezinoidů a přírodních výtažků. Každá složka byla vybrána pro svou unášející vůni, své aromaterapeutické vlastnosti a svou schopnost biologické rozložitelnosti.

Její kompozice dosahuje 82% míry biologické rozložitelnosti.

 

Vysoké tóny vibrují citrusovým nábojem a čerstvě rozdrcenými mátovými listy.

Okamžitě dodává energii, povznáší náladu a odhaluje střední tóny prodchnuté kořeněnými koriandrovými semínky a jiskřivým růžovým pepřem, zahaleným do čistoty okvětních plátků bílého jasmínu.

 

Základní tóny vás pohladí teplým jantarovým dřevem v jemné kombinaci s listy indonéského pačuli a lusky vanilky pro dlouhotrvající pocit absolutního pohodlí.

 

TRVALE UDRŽITELNÝ DESIGN A ZODPOVĚDNOST

Značka Kérastase zahalila svou novou řadu Aura Botanica do jantarově červené záře. Zvolili červenou, jednu z nejvzácněji se vyskytujících barev v přírodě, a spojili její ušlechtilou křehkost s teplými zlatavými odstíny.

 

Spojením moderní elegance s trvalou udržitelností renovovala značka Kérastase své charakteristické obaly v roce 2016. Lehčí design výrazně snížil používání umělých hmot, jen na lehčích obalech a uzávěrech se tak ročně ušetří až 45 tun plastů. Dnes se značka snaží ve svých obalech zapojit co nejvíc PCR materiálů (materiálů recyklovaných spotřebiteli) a šamponová lázeň z řady Aura Botanica Bain Micellaire se stala prvním produktem Kérastase, jehož obal je 100% vytvořen z PCR plastů.

 

Průměrná úroveň 97% biologické rozložitelnosti řady Aura Botanica stojí v čele globální snahy o dosažení nejvyššího stupně biologické rozložitelnosti u každého složení. Je to pouze jeden z příkladů závazku značky Kérastase ve snaze snižovat dopad na naši planetu. Aura Botanica tak posiluje závazek značky díky kompletní řadě produktů věnovaných absolutní přirozenosti.