PRVNÍ ROČNÍK HAIR FASHION NIGHT JIŽ 22. ČERVNA

L'Oréal Professionnel pořádá svou první HAIR FASHION NIGHT – event, který oslavuje krásu kadeřnické profese a zároveň má charitativní rozměr.

hair fashion night save the date

Vlasy jsou korunou krásy u žen i mužů a jako takové se neobejdou bez pravidelné a kvalitní péče kadeřníků. Značka L'Oréal Professionnel jim vzdává hold a oceňuje jejich náročnou práci. Ve čtvrtek 22. června proto pořádá v pražském Muzeu Hudby HAIR FASHION NIGHT! Středobodem programu budou nejnovější vlasové trendy z rukou profesionálů z top kadeřnických salonů, návštěvníkům však nabídneme komplexní styling doslova od hlavy až k patě. K dispozici bude make-up stánek značky Lancôme, fashion fotokoutek H&M a to vše završené focením titulní strany magazínu COSMOPOLITAN! Na akci vystoupí zpěvačka Emma Smetana.

Vstupné na HAIR FASHION NIGHT je zdarma, je ale možné věnovat příspěvek ve výši 200 Kč, který poputuje Nadaci Terezy Maxové.

Zjistěte více zde:

http://hfnight.cz/

https://www.facebook.com/events/1587876657891505/?fref=ts

O značce L'Oréal Professionnel

The Parisian House of Hairdressing: pařížská móda - technologie a inspirace. Jako prémiová značka v čele odvětví je L'Oréal Professionnel volbou číslo jedna a zdrojem inspirace pro kadeřníky celého světa. Kombinuje vysoce efektivní produkty s exkluzivními službami v oblasti barvení, produktů péče o vlasy a stylingu. Více na: http://www.loreal.cz/brand/divize-profesionálních-produktů/l’oréal-professionnel

O Nadaci Terezy Maxové

Základním posláním Nadace Terezy Maxové dětem je umožnit každému dítěti vyrůstat v rodině. Účelem nadace je všestranná podpora a pomoc znevýhodněným a opuštěným dětem s cílem umožnit jim zdravý a bezpečný život v rodinném prostředí. Více na: https://www.nadaceterezymaxove.cz/