L´Oréal Paris: "Science is in the hair"

L´Oréal Paris otevřel pro novináře, influencery a spotřebitele dveře Světového výzkumného centra vlasů v Paříži, v rámci vůbec prvního vlasového summitu.

Hair summit

L'Oréal Paris poskytl soukromou prohlídku svých laboratoří

V bílých laboratorních pláštích a s bezpečnostními brýlemi získali účastníci, z více než 15 zemí, exkluzivní zákulisní pohled do laboratoře společnosti L'Oréal, kde se věda kouzelně mění v péči o vlasy a krásu! Hosté měli příležitost dozvědět se o složení produktu a analýzu výkonu. Odhalením inovačního filmu Virtual Reality vyvíjeného více než rok a půl, vzali odborníci na vlasy značky L´Oréal Paris hosty na "vlasovou odyseu“, což jim umožnilo ponořit se do pokožky hlavy a poprvé pochopit genezi vlasů. Po celou dobu objevovala média, influenceři a spotřebitelé, vědecké pravdy, které stojí za vlasovým vláknem, stejně jako záhady, které výzkumníci a vědci dosud nevyřešili.

Odbornost, zkušenosti a zpřístupnění laboratoří 

Společnost L'Oréal, průkopník inovací v oblasti krásy od roku 1909, byla hrdá, že může sdílet více než 100 let vědeckých poznatků o vlasech, vlasové péči, ingrediencích a produktech. Závěry několika odborníků v průběhu dne, tuto odbornost potvrdily. Tato událost však byla více než jen o znalosti vlasů. V souladu s novými očekáváními spotřebitelů, značka zpřístupnila laboratoře na Summitu vlasů a poskytla tak čestné informace o tom, jak si týmy vědců představují řešení a vyhodnocují výkonnost produktu, aby poskytli všem druhům vlasů tu nejlepší péči. Například účastníkům byla nabídnuta kompletní diagnostika vlasů, která měří vše, od stavu vlasů až po jejich kosmetické návyky. Na závěr společnost L'Oréal Paris vybrala na internetu čtyři nejčastěji kladené otázky týkající se péče o vlasy a na místě je zodpověděla. Jak urychlit růst vlasů a předejít poškození? Jak zacházet se svědivou pokožkou hlavy? Jaké jsou výhody olejů? Mnozí si kladou otázku takového druhu a účastníci summitu vlasů měli příležitost získat odpovědi velmi interaktivním a zkušeným způsobem.

Cesta do současnosti a budoucnosti vlasů

Z plenárního zasedání na pódiu a "Setkání s odborníky" hovořících o své práci a laboratorních zážitcích, měli hosté příležitost seznámit se s velkými a vzrušujícími tématy pro péči o vlasy, a to dnes i zítra. Mezi nimi: naše znalosti o neuvěřitelné struktuře vlasů a mnoha možnostech odvozených od bio-inspirované chemie a 4D laseru Bio-Printing. Zavázáni ztělesnit rozmanitost krásy a potřeb krásy, poskytl L'Oréal Paris 200 účastníkům pohled na "Vlasy v roce 2050", které otevírají vzrušující perspektivy pro budoucnost.