Adéla Vinczeová novou tváří barev na vlasy Color Naturals od Garnier
Garnier

Značka Garnier je pyšná, že do své rodiny ambasadorek může přivítat talentovanou slovenskou moderátorku Adélu Vinczeovou, která se tak objeví po boku stávající tváře barev na vlasy Color Naturals, české herečky a moderátorky Terezy Kostkové. Obě dámy spojuje jedinečný charakter a šarm, který dokonale reprezentuje filosofii značky Garnier.

Adela Vinczeova Garnier ambasador

Adéla Vinczeová, rozená Banášová, je úspěšná slovenská moderátorka, která svůj talent předvádí v mnoha televizních a radiových pořadech. Začátky Adély kariéry jsou spojené s její působností ve FUN rádiu, stejně jako například v humoristické relaci televize Markíza Sedem s.r.o. V současné době jsme ji mohli vidět například v roli moderátorky filmové ankety Český lev a v průběhu roku se chystá na několik zastávek v rámci Ona a On Tour, společně se zpěvákem Richardem Müllerem. V březnu letošního roku si Adéla převzala své již patnácté ocenění v rámci ankety osobností televizní obrazovky OTO. 

Barvy na vlasy Color Naturals od Garnier

Oblíbené dlouhotrvající barvy na vlasy nabízejí složení obohacené o přírodní olivový olej, které intenzivně pečuje o vaše vlasy a krémovou texturu, díky níž je domácí barvení vlasů potěšením. Oblibu žen si získala i díky schopnosti perfektního krytí šedin. Kromě barvící složky a oxidačního činidla obsahuje balení také závěrečnou péči se směsí vyživujících olejů: olivového, avokádového a karité pro hedvábně jemné a vyživené kadeře.