L’Oréal je čtvrtým nejatraktivnějším zaměstnavatelem mezi business/commerce studenty v České republice

Společnost L’Oréal obsadila v průzkumu mezi studenty 4. místo v žebříčku nejatraktivnějších zaměstnavatelů v rámci kategorie Business. Oproti roku 2017, kdy se L’Oréal umístil na 6. příčce, si tak polepšil o dvě místa. Společnost navíc získala speciální ocenění BEST IN INDUSTRY 2018: Fast Moving Consumer Goods (FMCG) pro studenty ekonomických oborů a vyznamenána byla i v kategorii Humanities/Social Sciences/Education, kde získala 10. místo. Průzkum organizuje švédská společnost Universum.

universum

„Máme velkou radost, že popularita našeho zaměstnavatele mezi studenty stále stoupá. Víme, že máme co nabídnout talentovaným studentům a absolventům na lokální i mezinárodní úrovni, a proto budeme dál intenzivně komunikovat naši firemní kulturu, inspirativní příběhy našich lidí i strhující realitu našich ‘všedních’ pracovních dnů,“ uvedla Romana Martincová, Recruitment and Employer Branding Manager.

Do 5. ročníku průzkumu, který vyhodnocuje nejatraktivnější zaměstnavatele pro studenty, se zapojilo celkem 10 022 studentů z 62 univerzit v České republice ze 118 různých oborů studia. Průzkum se kromě otázek směřovaných na konkrétní preferované budoucí zaměstnavatele zaměřil také na to, jaké kariérní cíle jsou pro studenty nejdůležitější. Výsledky ukázaly, že pro studenty je nejpodstatnější rovnováha mezi pracovním a osobním životem, pocit stability v zaměstnání a vědomí, že jejich práce má smysl.

O průzkumu Universum Talent

Průzkum Universum Talent Survey představuje největší a nejkvalitnější kariérní nástroj svého druhu v České republice. Díky standardizované metrice dotazování na různých světových trzích je možné porovnat náš trh s jinou zemí nebo s vlastní pobočkou společnosti v jiném regionu.

Celý žebříček je k nahlédnutí zde: https://universumglobal.com/rankings/czech-republic/