L’Oréal Česká republika a Slovensko

O SPOLEČNOSTI L’ORÉAL ČESKÁ REPUBLIKA A SLOVENSKO

Country Manager
Country Manager

Společnost L’Oréal, založena v roce 1909 v Paříži, je dlouhodobě leaderem v oblasti kosmetiky. Na český a slovenský trh vstoupila skupina L’Oréal v roce 1994 a ihned se stala klíčovým hráčem na kosmetickém trhu.

Díky unikátnímu portfoliu značek naše produkty vyhledávají miliony českých a slovenských zákazníků, a to zejména pro jejich kvalitu a inovativní charakter, ale také pro jejich účinnost a bezpečnost. Mezi naše značky patří L’Oréal Paris, Garnier, Maybelline, Giorgio Armani Cosmetics, Yves Saint Laurent, Biotherm, Lancôme, L’Oréal Professionnel, Kérastase, Vichy, a mnoho dalších. Naše produkty můžete najít ve všech větších supermarketech, drogeriích, parfumeriích, lékárnách a kadeřnických salonech.

V současné době zaměstnáváme v České republice a na Slovensku více než 350 zaměstnanců, na různých pozicích, v různých divizích a odděleních, v obchodu, marketingu nebo operačním oddělení. Každoročně nabízíme stáže a management trainee pozice pro čerstvé absolventy, z nichž mnozí úspěšně budují svou kariéru v L'Oréalu, jak v České republice a na Slovensku, tak i po celém světě. Zároveň se můžeme pochlubit tím, že naše společnost patří v České republice k nejžádanějším zaměstnavatelům mezi studenty. Studenti mohou těžit z našich náročných strategických soutěží jako například L'Oréal Brandstorm, a mohou tak načerpat zkušenosti s naším obchodním modelem a korporátní kulturou.

Na těchto stránkách o společnosti L'Oréal najdete velké množství informací. Mimo jiné se zde můžete dozvědět více o naší ambici směřovat k udržitelnému růstu společnosti nebo o naší aktivní podpoře široké veřejnosti, kam lze zahrnout projekty jako je program L'Oréal-UNESCO Pro ženy ve vědě nebo celosvětový charitativní projekt Citizen Day, do kterého se aktivně zapojují také naši zaměstnanci v Praze a v Bratislavě.

Děkujeme Vám za Váš zájem o L'Oréal Česká republika a Slovensko.

Tomáš Hruška

Country Managing Director